Hakkımızda

Haberleşme araçları konusunda faaliyet gösteren “Mimtel Telekom” 1984 yılında İstanbul/Sirkecide kurulmuş olup, o zamanın sistemleri olan şefsekreter santraların imalatı ve montajı ile İstanbul Sirkeci’de ticari hayatına başlamıştır.Daha sonra piyasaya elektronik telefon santrallarının çıkması ile birlikte bunların satışını ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini vermeye başlamıştır. Bu zamana kadar bir çok projeyi anahtar teslimi gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini birinci koşul olarak kendine ilke edinmiştir.

Faaliyet alanındaki yenilikleri takip edip bunlardan müşterilerimizin haberdar edilmesi ve faydalanmasını sağlamak en önemli önceliklerimizdendir. Firmamız Karel sistemlerine satış ve teknik servis hizmeti vermektedir.

Firmamız telefon santralları satışı, montajı ve satış sonrası teknik servis hizmeti vermektedir. Montaj esnasında ve daha sonradan ihtiyaç duyulan kablolama teknisyenlerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Misyonumuz
Müşterilerimize yeni ve geliştirilebilir teknolojileri sunarak rekabet avantajı sağlamak ve anahtar teslimi projelerinin en büyük kilometre taşına dönüşmesini izlemek.

Değerlerimiz
İnsana yatırım yapmak
Dürüstlük ve iş ortaklığı ilkelerinden ödün vermeden ilerlemek
Bünyemizde bulunan iş arkadaşlarımıza bilgi yatırımı yapmak
Müşteri odaklı çözümler üretmek
Doğru çözümü doğru ürünlere ve doğru kuruma entegre etmek
Her zaman gelişime ve değişime uygun çözümler üretmek
Doğru analiz doğru ürün doğru çözüm
En son teknolojiyii müşterilerimize en uygun fiyatla ulaştırmak
İstikrarın en büyük erdem olduğunu takım oyuncuları ile hareket etmek